Sport.pl

Są już szczegółowe terminy trzech kolejek ekstraklasy

Ekstraklasa SA ustaliła dokładne terminy spotkań ósmej, dziewiątej oraz dziesiątej kolejki
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Piłkarze Jagiellonii w ósmej kolejce zagrają na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała (19.09, czwartek, godz. 17), w dziewiątej zmierzą się na własnym stadionie z Legią Warszawa (25.09, środa, godz. 20.30), a w dziesiątej w Lubinie z Zagłębiem (29.09, niedziela, godz. 15.30).

Więcej o Jagiellonii na bialystok.sport.pl

Program spotkań 8. kolejki

19.09, czwartek: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok (godz. 17, Canal+ Sport HD / nSPORT/ Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD).

20.09, piątek: Piast Gliwice - Widzew Łódź (godz. 18, Canal+ Sport HD / nSPORT/ Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD); Lech Poznań - Pogoń Szczecin (godz. 20.30, Canal+ Family HD).

21.09, sobota: Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz (godz. 15.30, Canal+ Family HD / nSPORT/ Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD); Cracovia - Wisła Kraków (godz. 18, Canal+ Family HD); KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce (godz. 20.30, Canal+ Family HD / Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD).

22.09, niedziela: Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław (godz. 15.30, Canal+ Family HD / Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD); Legia Warszawa - Górnik Zabrze (godz. 18, Canal+ Family HD).

Program spotkań 9. kolejki

23.09 poniedziałek: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała (godz. 18, Canal+ Family HD / Eurosport2); Piast Gliwice - Lech Poznań (godz. 20.30, Canal+ Family HD).

24.09, wtorek: Zawisza Bydgoszcz - KGHM Zagłębie Lubin (godz. 18, Canal+ Family HD / Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD); Wisła Kraków - Lechia Gdańsk (godz. 20.30, Canal+ Family HD).

25.09, środa: Widzew Łódź - Ruch Chorzów (godz. 18, nSPORT HD / Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD); Śląsk Wrocław - Cracovia (godz. 18, Canal+ Family HD / Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD); Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (godz. 20.30, Canal+ Family HD).

26.09, czwartek: Korona Kielce - Górnik Zabrze (godz. 20.30, Canal+ Family HD).

Program spotkań 10. kolejki

27.09, piątek: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice (godz. 18, Canal+ Sport HD / nSPORT/ Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD).

28.09, sobota: Cracovia - Pogoń Szczecin (godz. 15.30, Canal+ Family HD / nSPORT/ Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD); Ruch Chorzów - Wisła Kraków (godz. 18, Canal+ Family HD / Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD); Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (godz. 20.30, Canal+ Family HD).

29.09, niedziela: KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (godz. 15.30, Canal+ Family HD / Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD); Lech Poznań - Widzew Łódź (godz. 18, Canal+ Family HD).

30.09, poniedziałek: Górnik Zabrze - Zawisza Bydgoszcz (godz. 18, Canal+ Family HD / Eurosport2); Lechia Gdańsk - Korona Kielce (godz. 20.30, Canal+ Family HD).

Więcej o: