Sport.pl

Rezerwy Jagiellonii Białystok kontynuują serię wygranych

Podopieczni trenera Dariusza Bayera zanotowali w środę czwarte z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach III ligi, pokonując na wyjeździe Mrągowię 3:2
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Do przerwy Jagiellonia II remisowała w Mrągowie 2:2. Decydującą o zwycięstwie białostoczan bramkę zdobył w 65. minucie Karol Mackiewicz.

- W tym meczu sporo się zmieniało: zaczęliśmy bardzo dobrze i już w 17. minucie prowadziliśmy 2:0, a mieliśmy kolejne sytuacje na zdobycie bramek - opisuje Dariusz Bayer, szkoleniowiec rezerw Jagiellonii Białystok. - Brak doświadczenia, bo w środę zagrali sami młodzi chłopcy, zdecydował jednak o tym, że straciliśmy dwa gole w krótkim odstępie czasu. Gospodarze poczuli, że mają szansę i na początku drugiej połowy stworzyli dwie okazje, ale to jednak moi zawodnicy, będąc pod względem piłkarskim lepszym zespołem, udowodnili swoją wyższość, strzelając trzeciego gola.

W następnym spotkaniu podlasko-warmińsko-mazurskiej III ligi Jagiellonia II Białystok zmierzy się w niedzielę u siebie z Motorem Lubawa.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Mrągowia Mrągowo - Jagiellonia II Białystok 2:3 (2:2)

Strzelcy bramek: Paweł Kowalewski (29.), Kacper Rokicki (33.) - Paweł Drażba (13.), Piotr Osmański (17. - gol samobójczy), Karol Mackiewicz (65.).

Jagiellonia II: Baran - Charkiewicz, Radecki, Kosiński, Waszkiewicz - Malinowski Ż, Giełażyn, Mackiewicz Ż, Kowalewski, Gulbierz - Drażba (60. Gajko).

Pozostałe spotkania 5. kolejki

Środa: Promień Mońki - Wissa Szczuczyn, LZS Narewka - Barkas Tolkmicko, Start Działdowo - Znicz Biała Piska, Warmia Grajewo - Płomień Ełk, Granica Kętrzyn - Huragan Morąg (wszystkie mecze - godz. 17), Sokół Ostróda - Dąb Dąbrowa Białostocka, Motor Lubawa - MKS Korsze (18), ŁKS 1926 Łomża - Tur Bielsk Podlaski (19).

Tabela III ligi



1. Jagiellonia II Białystok51212:6
2. Barkas Tolkmicko41010:1
3. Start Działdowo486:4
4. MKS Korsze476:5
5. Mrągowia578:9
6. Huragan Morąg4710:5
7. Motor Lubawa476:4
8. Sokół Ostróda466:8
9. Płomień Ełk4512:9
10. Dąb Dąbrowa Białostocka457:4
11. Warmia Grajewo445:9
12. ŁKS 1926 Łomża448:6
13. Znicz Biała Piska343:4
14. Tur Bielsk Podlaski443:5
15. LZS Narewka437:11
16. Wissa Szczuczyn323:7
17. Granica Kętrzyn413:7
18. Promień Mońki413:14
Zwycięzca rozgrywek i mistrzowie pozostałych siedmiu grup III ligi zagrają w barażach o dwa miejsca w wyższej klasie. W zależności od rozstrzygnięć w II lidze i barażach spadnie od trzech do ośmiu drużyn.

Więcej o: