Najpierw debiut w ekstraklasie. Teraz powołanie do reprezentacji

Paweł Drażba z Jagiellonii Białystok powinien pojechać na zgrupowanie kadry U-20
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Co prawda Jacek Zieliński, trener reprezentacji U-20, już wcześniej powołał zawodników na zgrupowanie kadry, ale następnie z różnych względów musiał dokonać pewnych zmian. W środę do Białegostoku powinno trafić powołanie dla Pawła Drażby. Młody pomocnik trenuje obecnie z pierwszą drużyną Jagiellonii. W ostatniej kolejce (1:1 z Widzewem Łódź) zaliczył debiut w ekstraklasie. W 78. minucie spotkania w Łodzi zastąpił na murawie Tomasza Kupisza. Co ciekawe, trener Piotr Stokowiec właśnie w Drażbie widzi następcę skrzydłowego, który ostatnio został sprzedany do Włoch.

- Nie ma co wywierać wielkiej presji, ale Paweł Drażba daje ostatnio pozytywne sygnały i nieźle wygląda. Chociaż też wprowadzić młodego zawodnika do zespołu ekstraklasy nie jest łatwą sprawą. Trzeba się liczyć z tym, że to wymaga trochę czasu. Zobaczymy - stwierdza szkoleniowiec Jagiellonii w rozmowie z BIALYSTOK.SPORT.PL/a>.

Przed reprezentacją U-20 (do której został też m.in. powołany inny piłkarz Jagiellonii - Jonatan Straus) są teraz dwa spotkania, które odbędą się w ramach Turnieju Czterech Narodów. Polacy zagrają z Niemcami (
6 września w Fullendorfie) i Włochami (11 września w Szczecinie).

Więcej o Jagiellonii na bialystok.sport.pl