Szczegółowe terminy pięciu kolejek ekstraklasy

Ekstraklasa SA opublikowała szczegółowe terminy 12., 13., 14., 15. i 16. kolejki. Spotkania te odbędą się od 18 października do 11 listopada
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

W 12. serii spotkań piłkarze Jagiellonii zagrają 18 października (piątek, godz. 18) w Kielcach z Koroną. W następnej kolejce zmierzą się natomiast (25 października, piątek, godz. 20.30) na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze. W 14. turze białostoczanie zagrają natomiast u siebie z Lechem Poznań (31 października, czwartek, godz. 20.30). W kolejnej zmierzą się na wyjeździe z Piastem Gliwice (4 listopada, poniedziałek, godz. 18). Z kolei w 16. serii spotkań piłkarze Jagiellonii podejmą (8 listopada, piątek, godz. 18) Zawiszę Bydgoszcz.

Więcej o Jagiellonii na bialystok.sport.pl

Program 12. kolejki spotkań

18 października (piątek): Korona Kielce - Jagiellonia Białystok (godz. 18); Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław (godz. 20.30).

19 października (sobota): Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków (godz. 15.30); Zagłębie Lubin - Widzew Łódź (godz. 18); Lechia Gdańsk - Lech Poznań (godz. 20.30).

20 października (niedziela): Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała (godz. 15.30); Legia Warszawa - Piast Gliwice (godz. 18).

21 października (poniedziałek): Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin (godz. 18).

Program spotkań 13. kolejki

24 października (czwartek): Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów (godz. 17).

25 października (piątek): Widzew Łódź - Cracovia (godz. 18); Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze (godz. 20.30).

26 października (sobota): Pogoń Szczecin - Korona Kielce (godz. 15.30); Piast Gliwice - Lechia Gdańsk (godz. 18); Wisła Kraków - Zagłębie Lubin (godz. 20.30).

27 października (niedziela): Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz; Lech Poznań - Legia Warszawa.

Program spotkań 14. kolejki

28 października (poniedziałek): Górnik Zabrze - Cracovia (godz. 18).

29 października (wtorek): Pogoń Szczecin - Piast Gliwice (godz. 18); Wisła Kraków - Widzew Łódź (godz. 20.30).

30 października (środa): Korona Kielce - Ruch Chorzów (godz. 18); Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk (godz. 18); Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa (godz. 20.30).

31 października (czwartek): Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała (godz. 18); Jagiellonia Białystok - Lech Poznań (godz. 20.30).

Program spotkań 15. kolejki

2 listopada (sobota): Cracovia - Korona Kielce (godz. 15.30); Widzew Łódź - Pogoń Szczecin (godz. 18); Legia Warszawa - Zagłębie Lubin (godz. 20.30).

3 listopada (niedziela): Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław (godz. 15.30); Lech Poznań - Górnik Zabrze (godz. 18).

4 listopada (poniedziałek): Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok (godz. 18); Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków (godz. 20.30).

5 listopada (wtorek): Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz (godz. 18).

Program spotkań 16. kolejki

8 listopada (piątek): Jagiellonia Białystok - Zawisza Bydgoszcz (godz. 18); Górnik Zabrze - Wisła Kraków (godz. 20.30).

9 listopada (sobota): Piast Gliwice - Cracovia (godz. 15.30); Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk (godz. 18); Lech Poznań - Ruch Chorzów (godz. 20.30).

10 listopada (niedziela): Śląsk Wrocław - Korona Kielce (godz. 15.30); Widzew Łódź - Legia Warszawa (godz. 18).

11 listopada (poniedziałek): Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin (godz. 18).