Dziewięciu piłkarzom Jagiellonii niedługo wygasają kontrakty. Dwóm już w grudniu

Przegląd prasy. Dziewięciu piłkarzom Jagiellonii do końca sezonu kończą się kontrakty, już w nowym roku w białostockim zespole może zabraknąć Alexisa Norambueny i Adama Dźwigały - czytamy w ?Przeglądzie Sportowym?.
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Wraz z końcem roku umowy z białostockim klubem wygasają Norambuenie i Dźwigale. To oznacza, że po zimowej przerwie w rozgrywkach może ich zabraknąć w kadrze Jagiellonii. Drugi z nich zresztą już latem był blisko odejścia. Być może gdyby nie kontuzja, byłby teraz zawodnikiem włoskiego Empoli. Z kolei Norambuena w Białymstoku jest już pięć lat. Chilijczyk z palestyńskim paszportem rozegrał 143 spotkania w lidze w barwach Jagiellonii, jest to najlepszy wynik w historii klubu. Norambuena swego czasu był jednym z najlepszych piłkarzy drużyny. Od poprzedniego sezonu spisuje się dużo gorzej.

Niewykluczone, że włodarze Jagiellonii z Dźwigałą podejmą rozmowy o przedłużeniu kontraktu. Takie też rozmowy odbędą się zapewne również z niektórymi zawodnikami, którym wraz z końcem czerwca wygasają umowy. Dawid Plizga, Jonatan Straus, Ugo Ukah, Adam Waszkiewicz, Martin Baran, Tomasz Bandrowski, Bekim Balaj - tym graczom kontrakty kończą się w czerwcu.

Więcej w "Przeglądzie Sportowym".