Jak z Wisłą i Śląskiem. Składy na mecz Pogoń - Jagiellonia

W sobotę o godz. 18 rozpocznie się mecz w Szczecinie, w którym piłkarze białostockiej Jagiellonii zmierzą się z miejscową Pogonią. Znamy już podstawowe jedenastki obu drużyn
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

- Zmiany są niewykluczone, ale nie ukrywam też, że jeśli drużyna dobrze funkcjonuje, to zamieszania nie ma co wprowadzać - mówił przed wyjazdem do Szczecina Piotr Stokowiec, trener Jagiellonii.

Ostatecznie szkoleniowiec postanowił, że spotkanie z Pogonią rozpoczną ci sami zawodnicy, którzy wybiegli na boisko od pierwszej minuty w ostatniej konfrontacji (wygrana 5:2 na własnym boisku ze Śląskiem Wrocław).

Podstawowa jedenastka Jagiellonii na mecz z Pogonią wygląda następująco: Krzysztof Baran - Adam Waszkiewicz, Martin Baran, Ugo Ukah, Giorge Popchadze - Rafał Grzyb, Michał Pazdan - Dawid Plizga, Dani Quintana, Alexis Norambuena - Mateusz Piątkowski. W rezerwie natomiast znaleźli się: Jakub Słowik, Bekim Balaj, Adam Dźwigała, Jakub Tosik, Maciej Gajos, Tomasz Porębski, Paweł Drażba.

Dariusz Wdowczyk, szkoleniowiec Pogoni, również nie zdecydował się na żadną roszadę w podstawowym składzie swej drużyny w porównaniu do ostatniej konfrontacji (1:1 ze Śląskiem Wrocław).

Pogoń: Radosław Janukiewicz - Mateusz Lewandowski, Wojciech Golla, Maciej Dąbrowski, Wojciech Lisowski - Takuya Murayama, Bartosz Ława, Maksymilian Rogalski, Takafumi Akahoshi, Adam Frączczak - Marcin Robak.

Rezerwowi: Krystian Rudnicki, Michał Koj, Jakub Bąk, Michał Walski, Dawid Kort, Hernani, Abdul Moustapha Ouedraogo.

Więcej o Jagiellonii na bialystok.sport.pl