Zmiana sparingpartnera Jagiellonii

Nie Olimpia Grudziądz, ale Kaszubia Kościerzyna będzie jednym z przeciwników Jagiellonii w sparingu podczas zgrupowania we Władysławowie.
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Piłkarze Jagiellonii na pierwsze zgrupowanie w trakcie przygotowań do wiosennej rywalizacji w lidze wyjadą w niedzielę. Do 22 stycznia białostoczanie będą trenować w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie. Wówczas też podopieczni Piotra Stokowca rozegrają pierwsze sparingi. Najpierw (15 stycznia) zmierzą się z II-ligowym Gryfem Wejherowo. Następnie (18 stycznia) mieli zagrać z Olimpią Grudziądz. Do tego spotkania jednak nie dojdzie, gdyż Dariusz Kubicki, nowy trener I-ligowca, zmienił plany swego zespołu. Tym samym Jagiellonia zamiast z Olimpią zmierzy się z III-ligową Kaszubią Kościerzyna. Tego samego dnia białostoczanie zagrają również z I-ligową Arką Gdynia. Z kolei na zakończenie obozu (21 stycznia) rywalem ekipy z Białegostoku będzie I-ligowy Stomil Olsztyn.

Dwa kolejne sparingi białostoczanie rozegrają już po powrocie z pierwszego obozu. 25 stycznia w Zambrowie zmierzą się z II-ligową Olimpią i I-ligowym Dolcanem Ząbki. Dwa dni później Jagiellonia uda się na zgrupowanie do Turcji, gdzie rozegra kolejne sparingi. Rywale białostoczan na drugim obozie nie są jeszcze znani, zazwyczaj bywa bowiem tak, że wszystko jasne jest dopiero na miejscu.

Więcej o Jagiellonii na bialystok.sport.pl