Bułgar wyjechał ze zgrupowania Jagiellonii

Rosen Kolev zakończył już testy w Jagiellonii. W piątek wyjechał ze zgrupowania białostoczan we Władysławowie
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

24-letni Bułgar, który występował ostatnio w Czernomore Warna, w niedzielę wyjechał wraz z Jagiellonią na zgrupowanie do Władysławowa. Podczas obozu zagrał m.in. w sparingu z II-ligowym Gryfem Wejherowo (białostoczanie wygrali 3:1). Po tym spotkaniu trener Piotr Stokowiec nie był zadowolony z postawy testowanych zawodników, ale stwierdził też, że będzie się jeszcze im przyglądał. Kolejna okazja, aby zobaczyć ich w grze, miała być w sobotę (Jagiellonia rozegra wówczas sparingi z Kaszubią Kościerzyna i Arką Gdynia). Rosen Kolev w najbliższych spotkaniach kontrolnych białostoczan jednak nie wystąpi. Bułgar w piątek po rozmowie ze swoim menedżerem oświadczył, że wyjeżdża ze zgrupowania.

Tym samym Kolev to kolejny zawodnik, który dość szybko zakończył testy w Jagiellonii. Wcześniej wyjechał Argentyńczyk Carlos Beltran, który nie wytrzymał reżimu treningowego.

Obecnie na testach w zespole z Białegostoku przebywają: dwaj boczni pomocnicy z Łotwy (20-letni Roberts Savalnieks i 24-letni Andrej Kovaljovs) i środkowy pomocnik z Finlandii (28-letni Joel Perovuo). W piątek wieczorem do tego grona dołączy Sebastian Rajalakso (25-letni Szwed, lewy pomocnik, ostatni sezon spędził w klubie Syrianska FC).

Więcej o Jagiellonii na bialystok.sport.pl