Jagiellonia bez Ugo Ukaha. Korona bez Piotra Malarczyka i Sergeja Pilipchuka

Piłkarze Jagiellonii w najbliższym meczu w ekstraklasie zmierzą się na własnym stadionie z Koroną Kielce. W obu drużynach zabraknie podstawowych zawodników
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Trener Piotr Stokowiec już w poniedziałkowym meczu z Cracovią (porażka 0:1) nie mógł skorzystać m.in. z mających problemy zdrowotne Rafała Grzyba, Mateusza Piątkowskiego oraz Jonatana Strausa. Dwóch pierwszych nie będzie też mogło raczej zagrać w sobotnim spotkaniu w Białymstoku z Koroną. Ponadto w tym pojedynku nie będzie mógł wystąpić Ugo Ukah. Obrońca Jagiellonii w starciu z Cracovią został bowiem ukarany czwartą żółtą kartką w obecnym sezonie i musi teraz pauzować. Absencja Ukaha to spory problem, gdyż w ostatnich spotkaniach prezentował się on naprawdę dobrze.

W barwach Korony w sobotnim meczu z Jagiellonią nie będzie mógł natomiast zagrać Piotr Malarczyk oraz Sergej Pilipchuk. Pierwszy z zawodników w starciu z Zawiszą Bydgoszcz (1:1) obejrzał czwartą żółtą kartkę w obecnych rozgrywkach, z kolei Ukrainiec został ukarany czerwonym kartonikiem za ostry faul na Łukaszu Nawotczyńskim.

Więcej o Jagiellonii na bialystok.sport.pl