Totolotek sponsorem Jagiellonii

Od 5 sierpnia weszła w życie umowa sponsorska pomiędzy Jagiellonią Białystok a Totolotkiem S.A. Totolotek został partnerem białostockiego klubu na obecny sezon z możliwością poszerzenia warunków współpracy.
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

- Z dużą radością i oczekiwaniami podejmujemy współpracę z tak zacną i cieszącą się uznaniem firmą bukmacherską, jaką jest Totolotek. Jest to początek współpracy, liczymy więc na to, że zarówno w wymiarze ilościowym, jak i jakościowym współpraca będzie rozszerzana. Mamy nadzieję, że korzyści z tej współpracy będą przekładały się na wymierne efekty zarówno wizerunkowe, jak i ekonomiczne dla obu stron, co w przypadku Jagiellonii Białystok może skutkować także jeszcze lepszymi wynikami sportowymi - powiedział Jerzy Paszkowski wiceprezes ds. strategicznych Jagiellonii Białystok.

- Totolotek to jedna z największych legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Najbardziej bogata oferta zakładów i największy wachlarz produktowy spośród legalnie działających firm na rynku polskim w tej branży, a od października 2013 także pełna oferta w internecie. Bardzo cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z klubem Jagiellonia Białystok. Podpisanie tej umowy jest kontynuacją projektu wsparcia dla polskiego sportu przez spółkę Totolotek w ramach umów sponsoringowych. Liczymy że współpraca z tym klubem będzie się rozwijać i zakres świadczeń będzie sukcesywnie rozszerzany z korzyścią zarówno dla Jagiellonii, jak i dla Totolotka - mówi Adam Lamentowicz prezes zarządu Totolotek S.A.

Wkrótce na oficjalnej stronie oraz profilu Facebook Jagiellonii Białystok uruchomiona zostanie aplikacja Typer, w której uczestnicy oprócz emocji będą mogli wygrać szereg nagród.

Więcej o Jagiellonii na bialystok.sport.pl