Sport.pl

Trener Chrobrego przed spotkaniem z Jagiellonią: Każdemu zdarza się słabszy mecz

Wyeliminowanie Chrobrego Głogów da piłkarzom Jagiellonii awans do 1/8 finału Pucharu Polski
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Faworytem czwartkowej (początek godz. 18) rywalizacji w Głogowie będą oczywiście białostoczanie. Ireneusz Mamrot, trener Chrobrego, uważa jednak, że jego podopieczni mogą sprawić niespodziankę.

- To jest Puchar Polski, tu jest tak dużo niespodzianek, że wszystko może się wydarzyć. Może to i slogan, że puchar rządzi się swoimi prawami, ale coś w tym jest - mówi szkoleniowiec ekipy z Głogowa na łamach www.jagiellonia.pl i dodaje: - My w zeszłym roku też odpadliśmy z drużyną trzecioligową, każdemu zdarza się słabszy mecz. Dodatkowo w zawodnikach, tych teoretycznie słabszych zespołów wyzwalają się dodatkowe pokłady energii umożliwiające jeszcze lepszą grę przeciwko tym bardziej znanym ekipom.

- Jesteśmy drużyną, która stara się grać w piłkę. W meczu z drużyną z Ekstraklasy może to się jeszcze bardziej uwidocznić - kontynuuje Ireneusz Mamrot. - Chęć pokazania się z jak najlepszej strony oraz promocji jest duża, zawsze tak jest w meczach z drużynami z wyższego szczebla. Jako drużyna będziemy starali się robić to, co najlepiej nam wychodzi i będziemy starać się w ten sposób osiągnąć sukces.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Więcej o: