Damian Kądzior znowu skuteczny w rezerwach Jagiellonii

W ostatnim meczu przed przerwą zimową III-ligowe rezerwy Jagiellonii Białystok wygrały 2:0 w niedzielę na wyjeździe z Olimpią Olsztynek. Dwa gole zdobył Damian Kądzior.

To był już czwarty z rzędu mecz rezerw, gdy gola zdobył Damian Kądzior. Z 12 bramkami jest najskuteczniejszym strzelcem rezerw w III lidze. W niedzielę najpierw na początku drugiej połowy pokonał bramkarza strzałem z około 14 metrów. Drugą bramkę dołożył, wykorzystując rzut karny na kilkanaście minut przed końcem meczu. Olimpia także miała okazję na gola. Przy stanie 0:1 gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego.

Olimpia Olsztynek - Jagiellonia II Białystok 0:2 (0:0)

Strzelec bramek: Damian Kądzior (48. i 78. - karny).

Jagiellonia II: Baran - Waszkiewicz, Porębski (46. Kowalewski), Maliszewski, Jasiński - Domański (65. Kaczyński), Czaczkowski, Pawlik, Kądzior, Gulbierz (85. Karpowicz) - Giełażyn.

Pozostałe spotkania 19. kolejki

Sobota: Olimpia Zambrów - ŁKS 1926 Łomża 5:2, Znicz Biała Piska - Olimpia Elbląg 2:0, Concordia Elbląg - Start Działdowo 3:1 Sokół Ostróda - Huragan Morąg 1:1, MKS Korsze - Dąb Dąbrowa Białostocka 0:3.

Spotkania przełożone na wiosnę: Puszcza Hajnówka - Płomień Ełk, Rominta Gołdap - KS Wasilków, Warmia Grajewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.