Jagiellonia jedzie na zgrupowanie. 33 piłkarzy w kadrze

W poniedziałek Jagiellonia uda się na pierwsze zgrupowanie w okresie przygotowawczym. Na obóz do Grodziska Wielkopolskiego trener Michał Probierz zabierze 33 piłkarzy
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Białostoczanie do Grodziska Wielkopolskiego udadzą się w poniedziałek rano. Na obozie będą przebywać do 23 stycznia. Podczas pobytu na zgrupowaniu Jagiellonia rozegra cztery sparingi: z Cracovią (14.01), Widzewem Łódź (17.01), Chrobrym Głogów (20.01), Miedzią Legnica (23.01).

W kadrze na obóz w Grodzisku Wielkopolskim nie ma większych zaskoczeń. Z zawodników, którzy zagrali w sobotnim sparingu z Wigrami Suwałki (porażka 0:1), brakuje Radosława Gulbierza i Bartosza Giełażyna.

Więcej o Jagiellonii na bialystok.sport.pl

Kadra Jagiellonii na zgrupowanie w Grodzisku Wielkopolskim

Bramkarze: Bartłomiej Drągowski, Krzysztof Baran, Kacper Rosa, Krzysztof Karpieszuk.

Zawodnicy z pola: Filip Modelski, Jan Paweł Pawłowski, Sebastian Madera, Martin Baran, Michał Pawlik, Igors Tarasovs, Patryk Niemczynowicz, Marek Wasiluk, Jonatan Straus, Kamil Pajnowski, Nika Dzalamidze, Przemysław Frankowski, Mateusz Maliszewski, Paweł Kaczmarczyk, Rafał Grzyb, Michał Pazdan, Łukasz Tymiński, Taras Romanczuk, Dominik Prusaczyk, Kacper Piechniak, Paweł Sawicki, Karol Mackiewicz, Karol Świderski, Maciej Gajos, Przemysław Mystkowski, Emil Gajko, Patryk Tuszyński, Mateusz Piątkowski, Jegor Zubowicz.