Karol Mackiewicz: Jest rywalizacja na skrzydłach

W sparingu z I-ligowy Chrobrym Głogów pierwszego gola dla Jagiellonii podczas przygotowań zdobył Karol Mackiewicz. Białostocki zespół wygrał 3:1.
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

We wtorkowym spotkaniu gola strzelił także inny nowy skrzydłowy w składzie Paweł Sawicki, który przyszedł z Niemna Grodno.

- W pierwszej połowie Chrobry grał bardzo zdyscyplinowanie w obronie i trudno było dojść do sytuacji bramkowej - mówi Mackiewicz, który jesienią należał do wyróżniających się zawodników I-ligowych Wigier Suwałki. - Z czasem ich szyki trochę się rozluźniły i dochodziliśmy do dobrych okazji. Strzeliłem gola ja, strzelił Paweł Sawicki. Mi grało się dobrze, chociaż miałem na obozie małe problemy ze zdrowiem. Wyszedłem w pierwszym składzie, ale są jeszcze Przemek Frankowski i Nika Dzalamidze. Także jest rywalizacja na skrzydłach. Dzalamidze w poniedziałek zszedł z treningu bo coś mu dolegało, ale to chyba nic groźnego. Po trudnym okresie, gdy mieliśmy po trzy treningi dziennie teraz trochę schodzimy z obciążeń.

Z Chrobrym nie zagrał także Jan Pawłowski, który ma uraz kolana. W piątek, czyli w dniu wyjazdu ze zgrupowania, Jagiellonię czekają dwa mecze: z Miedzią Legnica (I liga) i Górnikiem Wałbrzych (II liga).

Więcej informacji na bialystok.sport.pl