Sport.pl

Oko i kolano. Problemy kadrowe Jagiellonii po meczu z Legią

Jagiellonia wygraną (3:1) w Warszawie z Legią okupiła kontuzjami. Z problemami zdrowotnymi zmagają się Przemysław Frankowski i Marek Wasiluk.
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Wasiluk opuścił boisko w 68. minucie niedzielnego spotkania. Powodem zmiany był uraz kolana lewego obrońcy.

- Na razie nie wiadomo, na ile to jest poważny urazy, to wykażą badania - mówi trener Michał Probierz, który i tak z Wasiluka nie będzie mógł skorzystać w kolejnym meczu. Obrońca w konfrontacji z Legią został ukarany czwartą żółtą kartką w obecnym sezonie i będzie musiał pauzować w pojedynku we Wrocławiu ze Śląskiem. Być może w tym spotkaniu nie będzie mógł też wystąpić Przemysław Frankowski. Pomocnik Jagiellonii też spotkanie z Legią zakończył przedwcześnie. Frankowski podczas jednej z akcji dostał mocno piłką w głowę i ma problem z okiem.

- Zobaczymy na ile ten uraz oka jest poważny. Na razie Przemek miał wstępne badania i nie można jeszcze niczego przesądzać. Wzrok to jednak poważna sprawa - stwierdza Michał Probierz.

Więcej o Jagiellonii na bialystok.sport.pl

Więcej o:
Komentarze (2)
Oko i kolano. Problemy kadrowe Jagiellonii po meczu z Legią
Zaloguj się
  • tomek_3336

    Oceniono 1 raz 1

    szybko poprawiasz teks redaktorze ;)

  • tomek_3336

    Oceniono 1 raz 1

    wasiluk dostał żółtą kartkę i nie zagra, bo ma już 5 żółtych w tym sezonie. Jak o czymś się piszę to trzeba wiedzieć, a nie się domyślać redaktorze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX