Sport.pl

Przemysław Frankowski w szpitalu. Pauza Marka Wasiluka

Przemysław Frankowski i Marek Wasiluk mocno odczuli wygraną 3:1 Jagiellonii w Warszawie z Legią
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Jako pierwszy z zawodników Jagiellonii niedzielny mecz zakończył Marek Wasiluk. Lewy obrońca zszedł z boiska w 68. minucie. Powodem zmiany (zastąpił go Taras Romanczuk) był uraz kolana. Jak informuje oficjalny serwis internetowy białostockiego klubu, piłkarz ma pauzować przez trzy tygodnie.

Z kolei Przemysław Frankowski został zmieniony w 72. minucie. Pomocnik mocno odczuł uderzenie piłki w głowę i pojawił się problem ze wzrokiem. Został więc zabrany do szpitala, ale po wstępnych badaniach został wypuszczony

- Zobaczymy, na ile ten uraz oka jest poważny. Na razie Przemek miał wstępne badania i nie można jeszcze niczego przesądzać. Wzrok to jednak poważna sprawa - mówił w poniedziałek rano trener Michał Probierz, a następnie okazało się, że Frankowski został ponownie skierowany do szpitala, gdzie może przebywać nawet do końca tygodnia, aby przejść kolejne badania.

Więcej o Jagiellonii na bialystok.sport.pl

Więcej o:
Komentarze (5)
Przemysław Frankowski w szpitalu. Pauza Marka Wasiluka
Zaloguj się
  • jml13060

    Oceniono 5 razy -5

    Słowa godne wielkiego filozofa : "Wzrok to jednak poważna sprawa - mówił w poniedziałek rano trener Michał Probierz, ..." Kto by pomyślał, że tak głęboka myśl zalęgnie się w umyśle trenera piłki nożnej i zostanie ujawniona światu ?

  • norge

    Oceniono 45 razy -29

    myślałem, że Probierza wezmą do psychiatryka, ale widać nikt go jeszcze nie zdiagnozował, a powinien

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX