Jak ekstraklasa zagra na święta?

Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. opublikował szczegółowy terminarz 26. kolejki rozgrywek, która odbędzie się w okresie świąt wielkanocnych
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

26. kolejka ekstraklasy rozegrana zostanie w świąteczny weekend. Dlatego będzie miała niestandardowy przebieg. Liga nie zagra w Wielki Piątek, za to w Wielką Sobotę odbędą się cztery mecze. Pierwszy z nich rozpocznie się o godzinie 13, natomiast ostatni o godz. 20.30. Tym samym żaden mecz nie zostanie rozegrany równolegle. Zresztą w całej kolejce nie dojdzie do takiej sytuacji, bowiem w poniedziałek 6 kwietnia odbędą się trzy spotkania - każde o innej porze. W niedzielę wielkanocną liga nie zagra.

Program spotkań 26. kolejki

4.04, sobota: Cracovia - Lechia Gdańsk (godz. 13); Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała (godz. 15.30); PGE GKS Bełchatów - Lech Poznań (godz. 18); Legia Warszawa - Piast Gliwice (godz. 20.30).

6.04, poniedziałek: Korona Kielce - Górnik Łęczna (godz. 13); Górnik Zabrze - Ruch Chorzów (godz. 15.30); Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków (godz. 18).

7.04, wtorek: Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin (godz. 20.30).