Obsada sędziowska 23. kolejki ekstraklasy

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył arbitrów, którzy poprowadzą spotkania w 23. kolejce ekstraklasy
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Piłkarze Jagiellonii w najbliższej serii gier o punkty powalczą w piątek (godz. 20.30) w Poznaniu z Lechem. Arbitrem tej konfrontacji będzie Tomasz Musiał. Sędzia z Krakowa w obecnym sezonie prowadził trzy spotkania z udziałem drużyny z Białegostoku. Podopieczni Michała Probierza zaliczyli w nich dwie wygrane (4:2 z Podbeskidziem Bielsko-Biała, 1:0 z Górnikiem Zabrze) oraz remis (1:1 z Lechią Gdańsk). W meczu z drużyną z Gdańska sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki przez Jagiellonię, a uznał gola strzelonego przez Lechię, chociaż nie powinien.

Tomasz Musiał w obecnych rozgrywkach sędziował natomiast cztery spotkania z udziałem Lecha. Zespół z Poznania zanotował w nich wygraną (5:0 z GKS-em Bełchatów) oraz trzy remisy (1:1 z Górnikiem Zabrze oraz dwukrotnie po 1:1 z Pogonią Szczecin).

Więcej o Jagiellonii na bialystok.sport.pl

Program spotkań i obsada sędziowska 23. kolejki ekstraklasy

Piątek: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin (godz. 18, Marcin Borski - Warszawa); Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (godz. 20.30, Tomasz Musiał - Kraków).

Sobota: Piast Gliwice - Górnik Zabrze (godz. 15.30, Krzysztof Jakubik - Siedlce); Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz (godz. 15.30, Paweł Raczkowski - Warszawa); Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów (godz. 18, Paweł Gil - Lublin).

Niedziela: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce (godz. 15.30, Szymon Marciniak - Płock); Śląsk Wrocław - Legia Warszawa (godz. 18, Bartosz Frankowski - Toruń).

Poniedziałek: Górnik Łęczna - Cracovia (godz. 18, Tomasz Kwiatkowski - Warszawa).