Maciej Gajos, pomocnik Jagiellonii: Celem od początku było i jest dla nas utrzymanie

- My na razie nie walczymy o mistrzostwo, tylko o utrzymanie - podkreśla Maciej Gajos, pomocnik Jagiellonii, w rozmowie z oficjalnym serwisem internetowym Ekstraklasy SA.
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Białostoczanie plasują się obecnie na trzeciej pozycji w tabeli. Maciej Gajos w rozmowie z serwisem www.ekstraklasa.org został m.in. zapytany o to, jakie zespół ma założenia na rundę finałową rozgrywek?

- Jeszcze nie wiadomo, czy będziemy grać w rundzie finałowej. Celem od początku było i jest dla nas utrzymanie. Kiedy będziemy pewni, że zostajemy w ekstraklasie, wówczas poznamy nowe zamierzenia na resztę sezonu. Na chwilę obecną w tabeli jest naprawdę ciasno - wystarczy, że jedna drużyna wygra dwa lub trzy mecze z rzędu i od razu jej sytuacja zmieni się diametralnie - odpowiada pomocnik Jagiellonii, a dopytywany, mimo wszystko, z kim Jagiellonia, poza Legią Warszawa, będzie bić się o mistrzostwo, stwierdza: - Powtarzam, my na razie nie walczymy o mistrzostwo, tylko o utrzymanie.

A w innym miejscu dodaje: - Chcemy się trzymać celu, który ustaliliśmy sobie jeszcze przed startem rozgrywek. Jesteśmy wysoko, ale nasze założenie wciąż nie zostało zrealizowane.

Więcej o Jagiellonii na bialystok.sport.pl