Najładniejsza interwencja i bramka marca w ekstraklasie

Serwis ekstraklasa.tv przeprowadza głosowanie na najładniejszą bramkę oraz interwencję marca w ekstraklasie. Wśród nominowanych są zawodnicy Jagiellonii.
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Do miana najpiękniejszej bramki kandyduje trafienie Mateusza Piątkowskiego z meczu z Górnikiem Łęczna. W spotkaniu tym napastnik Jagiellonii zdobył dwa gole. Pierwszego po pięknym uderzeniu z dystansu i to właśnie ta bramka jest wśród nominowanych. Oprócz trafienia Piątkowskiego do miana najładniejszej bramki kandydują: Bartłomiej Babiarz (Ruch Chorzów) w meczu z Pogonią Szczecin, Damian Chmiel (Podbeskidzie Bielsko-Biała) w meczu z Górnikiem Zabrze, Leandro (Korona Kielce) w meczu z Piastem Gliwice, Barry Douglas (Lech Poznań) w meczu z Legią Warszawa.

Obejrzeć bramki i zagłosować można TUTAJ.

Z kolei w gronie nominowanych do tytułu interwencji marca w ekstraklasie jest Bartłomiej Drągowski i obrona przez niego uderzenia Fedora Cernycha w meczu z Górnikiem Łęczna. Oprócz bramkarza Jagiellonii wyróżnieni są: Dariusz Trela (PGE GKS Bełchatów) w meczu z Wisłą Kraków, Sergiusz Prusak (Górnik Łęczna) w meczu z Cracovią, Bartosz Bereszyński (Legia Warszawa) w meczu z Wisłą Kraków, Vytautas Cerniauskas (Korona Kielce) w meczu z Piastem Gliwice.

Obejrzeć interwencje i zagłosować można TUTAJ.