Komplet punktów juniorów młodszych Jagiellonii

Trzecią wygraną odnieśli rywalizujący w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych (do lat 17) piłkarze Jagiellonii Białystok.

Tym razem białostocki zespół, prowadzony przez Tomasza Kulhawika i Piotra Grzybko, okazał się zdecydowanie lepszy (4:1) od Olimpii Elbląg. W wyjazdowym meczu białostoczanie objęli prowadzenie już w siódmej minucie, gdy skutecznym strzałem z rzutu wolnego popisał się Bartosz Ciborowski. Jeszcze przed przerwą wynik podwyższył Michał Domański, a w ostatnich dziesięciu minutach spotkania do bramki rywali trafili Marcin Pigiel i Mateusz Prolejko. Gospodarze zmniejszyli rozmiary porażki w 75 minucie.

Kolejny mecz młodzi piłkarze Jagiellonii rozegrają 11 kwietnia. Wówczas to go godz. 12 na boisku ze sztuczną nawierzchnią stadionu miejskiego zagrają z Polonią Warszawa.

Natomiast juniorzy Wigier Suwałki swój mecz z trzeciej kolejki rozegrają w sobotę. O godzinie 12 podejmą GKS Bełchatów.

Olimpia Elbląg - Jagiellonia Białystok 1:4 (0:2)

Strzelcy bramek: Jakub Perliński (75.) - Bartosz Ciborowski (7.), Michał Domański (27.), Marcin Pigiel (70.), Mateusz Prolejko (71.).

Jagiellonia: Dobreńko - Ciborowski, Niemczynowicz (74. Kalisz), Pajnowski, Pigiel - Renkowski (70. Kiczuk), Polkowski (60. Ilczuk), Koncewicz - Domański (74. Oksieńczuk), Zaręba (65. Prolejko) - Toczydłowski.