Remis rezerw Jagiellonii w III lidze

Rezerwy Jagiellonii, które występują w III lidze, w sobotę zremisowały 1:1 w Grajewie z Warmią

Gospodarze tego spotkania prowadzili od 21. minuty po golu Tomasza Dzierzgowskiego. Napastnik Warmii wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Jagiellonii Kacprem Rosą. Wyrównanie padło na początku drugiej połowy. Karol Świderski zdobył gola ładnym strzałem z dystansu.

Warmia Grajewo - Jagiellonia II Białystok 1:1 (1:0)

Strzelcy bramek: Tomasz Dzierzgowski (21.) - Karol Świderski (51.)

Warmia: Gieniusz - Randzio, Domurat, Arciszewski, Koszczuk - Jagłowski, P. Górski (77. Cybulski), Matysiewicz (79. Kozikowski), Sypytkowski - Dzierzgowski Ż, Zubowski.

Jagiellonia: Rosa - Augustyniak Ż (46. Świderski), Pawlik, Radecki, Straus Ż- Łupiński Ż, Malinowski, Prusaczyk, Sawicki (46. Romanczuk), Gulbierz - Pawłowski.

Inne wyniki 23. kolejki

Czwartek: Concordia Elbląg - KS Wasilków 0:4, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Dąb Dąbrowa Białostocka 4:0, Olimpia Olsztynek - Puszcza Hajnówka 4:0, Sokół Ostróda - ŁKS 1926 Łomża 3:2.

Piątek: Huragan Morąg - Olimpia Elbląg 0:2.

Sobota: MKS Korsze - Start Działdowo 2:2, Znicz Biała Piska - Płomień Ełk 3:2, Olimpia Zambrów - Rominta Gołdap 3:0.