Sport.pl

Najlepszy strzelec ekstraklasy przesunięty do rezerw

Mateusz Piątkowski został przesunięty do III-ligowej drużyny rezerw Jagiellonii Białystok
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

30-letni piłkarz w obecnym sezonie strzelił 14 goli w ekstraklasie i jest nie tylko najlepszym strzelcem Jagiellonii, ale też całej ligi wraz z Pawłem Brożkiem (Wisła Kraków) i Flavio Paixao (Śląsk Wrocław). Dlaczego więc teraz został przesunięty do drużyny rezerw?

- Taka jest decyzja klubu i nie będę jej komentował - ucina pytania Cezary Kulesza, prezes i jeden z właścicieli Jagiellonii.

Na oficjalnej stronie klubu pojawiła się natomiast krótka informacja: "Warunki nowego kontraktu zostały ustalone, jednak zawodnik odmówił podpisania umowy". A dodać trzeba, że wraz z końcem obecnego sezonu wygasa kontrakt Piątkowskiego z drużyną z Białegostoku.

Więcej o Jagiellonii na bialystok.sport.pl

Zdjęcie Adidas RĘKAWICE BRAMKARSKIE PREDATOR REPLIQUE M38739 Zdjęcie CADI111: piłka Adidas Zdjęcie Nike Performance PHANTOM SG Korki wkręty bright crimson/volt/hyper punch/metallic (599851)
Adidas RĘKAWICE BRAMKARSKIE... CADI111: piłka Adidas Nike Performance PHANTOM SG...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (35)
Najlepszy strzelec ekstraklasy przesunięty do rezerw
Zaloguj się
 • kajmir

  Oceniono 358 razy 334

  Jako kibic Jagiellonii wstydzę się tego typu postępowania.
  Czy Arsenal odsunął Fabiańskiego do rezerw w ostatnim sezonie? Nie, wystawił go na finał Pucharu Ligi, gdy już było wiadomo, że odejdzie.
  Czy Klopp odsunął Lewandowskiego?

 • legia3355

  Oceniono 274 razy 262

  Pachnie prawdziwym Polskim profesjonalizmem.

 • luxc

  Oceniono 248 razy 232

  Ale wiocha drodzy zarządzający Jagiellonii. To jest buraczany szantaż i wstyd dla klubu. Chyba nawet w Rosji już tak nie robią... Gość uczciwie mówi jakie ma plany to się go szantażuje i udupia. Dobrze by było gdyby Boniek przywalił wam jakąś karę za robienie wsi z polskiej ligi.

 • wodem

  Oceniono 180 razy 166

  Niestety, Jagiellonia ciągle jest prowincjonalnym klubem. Liczą że odstraszą innych piłkarzy którym kończy się umowa. A zapominają o stratach wizerunkowych.

 • kapitan_popczyk

  Oceniono 145 razy 133

  Tzn. że się rozmyslił i dostał lepszą ofertę. Po zakończeniu sezonu przejdzie np. do legii, lecha albo zagranice. Karanie w ten sposób zawodnika to czysty debilizm skoro zdobywa tyle bramek ale ludzki mozg jest niezbadany :)

 • norge

  Oceniono 113 razy 101

  jak on śmiał nie podpisać umowy, kiedy sam Pan Prezes mu proponuje - jestem oburzony :)

 • Oceniono 69 razy 61

  Wstyd, hańba, chamstwo i typowe polactwo działaczy. Dla mnie to też nosi znamiona mobbingu. Facet został ukarany ze względów pozasportowych, nie można mu sportowo nic zarzucić poza tym, że nie podpisał glejtu i nie chce dać na sobie włodarzom zarobić. Panowie działacze!!! Czasy niewolnictwa się skończyły!!! PZPN za takie praktyki powinien rozwiązywać kontrakty z winy klubu!!! Sprawa tym bardziej ewidentna, że klub wcale się nie kryje z powodem zsyłki piłkarza.

 • slimslider

  Oceniono 51 razy 45

  "Bezinteresowna" zawiść i chamstwo mają się dobrze w demokratycznej Polandii...
  Powinien ich (klub) zaskarżyć o wymuszanie podpisywania kontaktu !!!

 • stachu.z.hezbollahu

  Oceniono 52 razy 36

  Jesteśmy chyba jedynym krajem na świecie, gdzie piłkarza zamierzającego odejść po sezonie z klubu zsyła się "za karę" do rezerw. Zdrowy rozsądek nakazywałby raczej wyeksploatować go ile się da, skoro i tak odejdzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX