Płomień Ełk - Jagiellonia II Białystok. Porażka rezerw

Rezerwy Jagiellonii Białystok przegrały 2:3 wyjazdowy mecz z Płomieniem Ełk. Białostocki zespół dwa razy prowadził w tym spotkaniu.

Na ten pojedynek trener Jagiellonii II Dariusz Bayer miał tylko jedenastu zawodników. Pierwszą połowę białostocki zespół zagrał bardzo dobrze, prowadząc 2:1. W tej części gry Kacper Rosa obronił rzut karny. Po przerwie gościom brakowało już sił, a Płomień najpierw wyrównał, a w 83 minucie strzelił zwycięską bramkę.

Płomień Ełk - Jagiellonia II Białystok 3:2 (1:2)

Strzelcy bramek: Bartłomiej Wierzbicki (31. i 60.), Kamil Jackiewicz (83.) - Paweł Sawicki (13.), Kacper Piechniak (32.).

Jagiellonia II: Rosa - Łupiński, Augustyniak, Karpowicz, Charkiewicz - Pawlik, Czaczkowski, Piechniak - Sawicki, Kaczyński - Gajko.

Inne mecze 32. kolejki

Sobota: Rominta Gołdap - Start Działdowo 3:1, KS Wasilków - ŁKS 1926 Łomża 1:0, Olimpia Olsztynek - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (godz. 16), Znicz Biała Piska - Sokół Ostróda 3:1, Concordia Elbląg - MKS Korsze 1:0.

Niedziela: Dąb Dąbrowa Białostocka - Warmia Grajewo (godz. 15), Olimpia Zambrów - Huragan Morąg (godz. 16), Puszcza Hajnówka - Olimpia Elbląg (godz. 17).