Jagiellonia ma nowego sponsora

Nowym sponsorem Jagiellonii została firma AC SA. Umowę podpisano na rok. Na koszulkach piłkarzy znajdzie się logo marki STAG, producenta instalacji gazowych do samochodów
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Logo marki STAG pojawi się również na stadionie.

- Jesteśmy lokalnymi patriotami, jesteśmy dumni z Białegostoku i naszej drużyny, która odnosi wspaniałe sukcesy. Wiele nas łączy, nie tylko wspólne miasto, ale też czerwony kolor naszej marki STAG, który idealnie wpisuje się w kolory Jagiellonii. Jesteśmy liderem w swojej branży i bardzo się cieszymy z rozpoczęcia tej współpracy na szerszą skalę, bo chciałabym przypomnieć, że już kilka lat temu podjęliśmy współpracę z Jagiellonią. Byliśmy bardzo zadowoleni z efektów tej współpracy i teraz w szerszym zakresie chcielibyśmy ją kontynuować - mówi Katarzyna Rutkowska, prezes firmy AC S.A.

- Chciałbym podziękować firmie AC za wsparcie Jagiellonii Białystok w tym szczególnym okresie - dodaje Cezary Kulesza, prezes i jeden z właścicieli Jagiellonii. - Przed nami puchary europejskie i bardzo miło, że wspiera nas lokalna firma. Jestem przekonany, że ta współpraca przyniesie wiele korzyści zarówno dla Jagiellonii jak też firmy AC. Mam nadzieję, że za rok przedłużymy umowę.

Więcej o Jagiellonii na bialystok.sport.pl