Sport.pl

Jagiellonia - Legia Warszawa. Konstantin Vassiljev: Faworytem są rywale

Jagiellonia w sześciu spotkaniach obecnego sezonu ekstraklasy wywalczyła dziesięć punktów. Taki sam dorobek ma też Legia Warszawa. W niedzielę (godz. 18) starcie tych drużyn w Białymstoku. Relacja na żywo z tego pojedynku na bialystok.sport.pl
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

- Legia jest faworytem meczu z nami. To jest wielki klub, oni grają w europejskich pucharach. Oni są faworytem, ale my gramy u siebie i zrobimy wszystko, co możemy, żeby wygrać. Jesteśmy pewni siebie. Musimy robić swoje na jak najlepszym poziomie, a wtedy możemy wygrać - mówi pomocnik Konstantin Vassiljev, który do Jagiellonii dołączył przed obecnym sezonem z Piasta Gliwice i bardzo szybko stał się kluczowym zawodnikiem drużyny, jeśli chodzi o ofensywę. Bardzo dobrze wygląda m.in. współpraca Estończyka z innym z nowych zawodników w Białymstoku Piotrem Grzelczakiem.

- Jestem w Polsce już rok i znam ligę, dlatego też ta aklimatyzacja w Jagiellonii przebiega szybciej, niż wcześniej było to w Gliwicach. A jeżeli chodzi o współpracę z Piotrkiem, to cały czas dużo pracujemy nad tym na treningach i mam nadzieję, że będzie ona wyglądała jeszcze lepiej - stwierdza Vassiljev, który nie tylko dobrze podaje do kolegów, a również sam skutecznie potrafi uderzyć na bramkę. W obecnym sezonie zdobył już trzy gole.

Więcej o Jagiellonii na bialystok.sport.pl

Więcej o: