Młodzieżowa reprezentacja wygrała z Finlandią

Reprezentacja Polski do lat 21 wygrała w środę 1:0 w towarzyskim spotkaniu z Finlandią

Jedyną bramkę w meczu rozgrywanym w Bydgoszczy zdobył Mariusz Stępiński. Piłkarz Ruchu Chorzów na listę strzelców wpisał się w 32. minucie pojedynku.

Od 65. minuty grał w tym meczu natomiast Przemysław Frankowski. Pomocnik Jagiellonii Białystok zastąpił na murawie Kamila Mazka z Ruchu Chorzów.

Kolejne spotkanie młodzieżowa reprezentacja prowadzona przez trenera Marcina Dornę zagra w sobotę. Polacy zmierzą się wówczas we Włocławku z Białorusią.

Polska - Finlandia 1:0 (1:0)

Strzelec bramki: Mariusz Stępiński (32.).

Polska: Damian Podleśny - Tomasz Kędziora, Paweł Dawidowicz, Jarosław Jach, Paweł Jaroszyński - Kamil Mazek (65. Przemysław Frankowski), Radosław Murawski Ż (76. Jarosław Kubicki), Patryk Lipski, Krzysztof Piątek (65. Alan Uryga), Adam Buksa (84. Łukasz Moneta) - Mariusz Stępiński (90. Oskar Zawada).

Zdjęcie Nike Koszulka Junior Polska Home 520565-100 Zdjęcie Nike Koszulka Polo Polska Home 488564-603 Zdjęcie Nike Spodenki Junior Polska Home 450489-611
Nike Koszulka Junior Polska... Nike Koszulka Polo Polska H... Nike Spodenki Junior Polska...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info