Sport.pl

Konstantin Vassiljev: Każdy dzień trzeba wykorzystać jak najlepiej

Konstantin Vassiljev od dłuższego czasu borykał się z problemami zdrowotnymi. Po sezonie przeszedł zabieg i teraz trenuje już z Jagiellonią
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

31-letni Estończyk miał problem z przepukliną. W ostatnim spotkaniu poprzedniego sezonu z tego powodu już nie zagrał. Podczas przerwy w rozgrywkach przeszedł zabieg.

- Wszystko się chyba udało. Trochę jeszcze boli, ale każdego kolejnego dnia jest lepiej. Mam nadzieję, że za tydzień, za dwa już na sto procent będzie wszystko w porządku. Teraz potrzebuję jeszcze trochę czasu - mówi pomocnik, który treningi z drużyną z Białegostoku wznowił w poniedziałek. Miał więcej wolnego z uwagi na zabieg, jak też z tego względu, że przebywał na zgrupowaniu reprezentacji swego kraju.

- Przez dwa tygodnie na zgrupowaniu kadry popracowałem z trenerem od przygotowania fizycznego. Potem trener Michał Probierz dał mi jeszcze siedem dni wakacji. Wolny czas spędziłem z rodziną. Odpocząłem od piłki - stwierdza Konstantin Vassiljev.

Jagiellonia w czwartek uda się na zgrupowanie do Słowenii. Obóz będzie najważniejszym momentem przygotowań do nowego sezonu w ekstraklasie.

- Czeka nas ciężka praca. Ja muszę dogonić zespół, bo koledzy pracują już od ponad tygodnia. Ci zawodnicy, którzy później rozpoczęli treningi będą musieli wszystko nadrobić najszybciej jak się da - podkreśla Vassiljev i dodaje: - Już niecały miesiąc został do pierwszego spotkania w lidze i każdy dzień trzeba wykorzystać jak najlepiej. W drużynie są nowi zawodnicy i musimy też się zgrać w sparingach. Wyniki spotkań kontrolnych będą ważne, ale z drugiej strony najważniejsze to być gotowym na 16 lipca [wówczas Jagiellonia zagra pierwszy mecz nowego sezonu, zmierzy się w Warszawie z Legią - red.].

Więcej o Jagiellonii na bialystok.sport.pl

Zdjęcie adidas Performance Torba sportowa BFP23 Zdjęcie ADIDAS Torba sportowa LINEAR PERF TEAMBAG SMALL AI9121 Zdjęcie ADIDAS Torba sportowa Tiro XL 46515
adidas Performance Torba sp... ADIDAS Torba sportowa LINEA... ADIDAS Torba sportowa Tiro ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: