Juniorzy Jagiellonii wygrywają na wyjeździe. W końcu

Juniorzy starsi Jagiellonii Białystok pokonali na wyjeździe Koronę Kielce 2:1 w meczu 10. kolejki Centralnej Ligi Juniorów.
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Młodzi Jagiellończycy przegrali ostatnie cztery wyjazdowe spotkania. W sobotę również nie rozpoczęli najlepiej, ponieważ w 15. minucie bo błędzie obrońcy, stracili gola na 0:1.

Jednak jeszcze przed przerwą udało im się wyjść na prowadzenie. Najpierw w 34. minucie na 1:1 trafił Marcin Pigiel. Tuż przed przerwą zwycięską, jak się potem okazało, bramkę zdobył Damian Toczydłowski.

- Zwycięstwo cieszy, ale absolutnie nas nie zaspokaja. Widać, że jesteśmy jak nowy samochód, który potrzebuje dotarcia. Każdy z tych chłopców ma spore umiejętności, ale jako że nie trenujemy razem, to brakuje nam zgrania - mówił po meczu trener Tomasz Kulhawik. - Mieliśmy swoje automatyzmy w grze w ofensywie, ale teraz ich nie możemy trenować i przez to nie jesteśmy w stanie ich pokazać na boisku. Wygrana cieszy, daje nam trochę spokoju, ale sposób, w jaki wygraliśmy, to nie jest to, co chciałbym oglądać.

Po tym zwycięstwie Jagiellonia zajmuje czwarte miejsce w tabeli Centralnej Ligi Juniorów.

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 1:2 (1:2)

Strzelcy bramek: Długosz (15.) - Marcin Pigiel (34.), Damian Toczydłowski (44.)

Jagiellonia: Nowacki - Niemczynowicz, Maliszewski, Pajnowski (25. Kiczuk), Pigiel - Koncewicz, Tabor - Domański, Polkowski (77. Renkowski), Nikołajuk (60. Zaręba) - Toczydłowski (60. Konon)

Więcej o Jagiellonii na bialystok.sport.pl

Zdjęcie Lanki New Balance Furon Pro FG MSFURFBI Zdjęcie Lanki New Balance Visaro Control FG MSVRCFLF Zdjęcie Wkręty New Balance Furon Dispatch SG-PRO M MSFUDSTP
Lanki New Balance Furon Pro... Lanki New Balance Visaro Co... Wkręty New Balance Furon Di...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info