Mocni rywale Ślepska w ostatnim sprawdzianie przed ligą

Memoriał im. Józefa Gajewskiego, rozgrywany po raz szósty, to ostatni sprawdzian siatkarzy Ślepska przed inauguracją I ligi. W sobotę i niedzielę w Suwałkach zagrają bardzo silne zespoły.
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Do Suwałk przyjadą Trefl Gdańsk i Politechnika Warszawa z PlusLigi oraz czołowy zespół z Ukrainy - Barkom Lwów. W barwach warszawskiego zespołu będzie można zobaczyć m.in. czołowego rozgrywającego świata Pawła Zagumnego.

- Rywale są tak mocni, że na tak wysokim poziomie turnieju w Suwałkach to chyba jeszcze nie było - mówi Wojciech Winnik, atakujący Ślepska, który w tygodniu został także prezesem klubu. - Trefl i Politechnika to uznane firmy w Polsce, a Barkom to jeden z lepszych zespołów ukraińskiej ekstraklasy. Postaramy się sprawić niespodziankę, a za taką trzeba uznać każdy wygrany mecz w tym turnieju.

Mecze będą rozgrywane w hali OSiR przy ul. Wojska Polskiego.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Program memoriału

Sobota: godz. 15 - Politechnika Warszawa - Lotos Trefl Gdańsk; godz. 17 - oficjalne otwarcie turnieju; godz. 17.15 - Ślepsk Suwałki-Kazhany Barkom Lwów.

Niedziela: godz. 11 - mecz o III miejsce; godz. 13 - mecz o I miejsce; godz. 15 - zakończenie turnieju, wręczenie pucharów.