Punkt siatkarzy Ślepska Suwałki

Siatkarze Ślepska Suwałki przegrali w środę 2:3 na wyjeździe z Victorią Wałbrzych

Zespół z Suwałk jeszcze niedawno był liderem I ligi. Teraz jest na trzeciej pozycji w tabeli. W środę siatkarze Ślepska przegrali 2:3 z będącą na 11. pozycji w lidze ekipą z Wałbrzycha.

Suwalczanie źle rozpoczęli pojedynek z Victorią. Co prawda do połowy pierwszego seta trwała jeszcze wyrównana walka (12:11), ale już później zdecydowanie lepsza była ekipa z Wałbrzycha, która wygrała 25:16. Kolejny set był już bardziej zacięty, jednak ponownie górą była Victoria (25:23). Sytuacja uległa zmianie w dwóch kolejnych partiach. W trzeciej i czwartej odsłonie Ślepsk spisywał się już lepiej i wygrał te starcia (25:18, 25:17). Tym samym o ostatecznym wyniku konfrontacji decydował piąty set. W nim była wymiana punkt za punkt, na koniec cieszyli się gospodarze, bo wygrali 15:13 i cały mecz 3:2.

Victoria PWSZ Wałbrzych - Ślepsk Suwałki 3:2

Sety: 25:16, 25:23, 18:25, 17:25, 15:13.

Ślepsk: Winnik, Gonciarz, Rudzewicz, Hunek, Urbanowicz, Zapłacki, Andrzejewski (libero) oraz Szczytkow, Lewiński, Wasilewski, Skrzypkowski.