Trzy punkty siatkarzy Ślepska

I-ligowi siatkarze Ślepska Suwałki wygrali w sobotę 3:1 we własnej sali z drużyną AZS Stal Nysa.

Zespół z Suwałk niezbyt dobrze rozpoczął spotkanie. Gospodarze na pierwszą przerwę techniczną schodzili przegrywając 5:8. W dalszej części seta tej straty nie zdołali zniwelować i ostatecznie przegrali 20:25.

W kolejnych odsłonach było już lepiej. W drugiej partii siatkarze Ślepska rozbili rywali. Co prawda początek był wyrównany (3:2), ale potem gospodarze zdobywali punkt za punktem i objęli wysokie prowadzenie (9:2). Ostatecznie w tej partii pozwolili rywalom zdobyć zaledwie dziesięć punktów.

Trzecia i czwarta odsłona były już bardziej wyrównane, w trzeciej AZS miał nawet piłkę setową, obie padły jednak łupem Ślepska, który zainkasował trzy punkty i wrócił na pierwsze miejsce w tabeli.

Ślepsk Suwałki - AZS Stal Nysa 3:1

Sety: 20:25, 25:10, 26:24, 25:21.

Ślepsk: Winnik, Zapłacki, Hunek, Urbanowicz, Rudzewicz, Gonciarz, Andrzejewski (libero) oraz Skrzypkowski, Mendak, Szczytkov, Wasilewski.