Ślepsk zaczyna fazę play-off. "Wypaść lepiej niż przed rokiem"

Siatkarze Ślepska Suwałki na początek rywalizacji w fazie play-off I ligi zagrają w sobotę na wyjeździe z AZS AGH Kraków.
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

- Chcemy zrobić jak najlepszy wynik, wypaść lepiej niż przed rokiem [zespół z Suwałk zakończył zmagania na trzecim miejscu w tabeli - red.] - zapowiada Adrian Hunek, kapitan Ślepska i dodaje: - Musimy skoncentrować się na swojej grze, zagrać swoją siatkówkę. W obu meczach rundy zasadniczej pokazaliśmy kto w tej parze jest lepszy. A lepszy jest Ślepsk, bo to my wygraliśmy oba spotkania.

W sobotnim meczu w barwach Ślepska nie zagra raczej Łukasz Rudzewicz. Chociaż środkowy, który zmaga się z urazem, pojechał wraz z drużyną do Krakowa.

- Podskakuję, ale nie skaczę. Jest lepiej niż było wczoraj, ale do pełni szczęścia jeszcze daleko. Nie ma szans, żebym na Kraków był zdrowy na sto procent. Ale zadaniowo mogę pojawić się na boisku. Wszystko zależy od trenera - wyjaśnia Rudzewicz.

Rywalizacja między Ślepskiem (drugiej miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej) a drużyną z Krakowa (siódma pozycja) będzie trwała do dwóch wygranych.

Więcej na slepsksuwalki.pl.