Druga porażka Ślepska. Finał się oddalił

Siatkarze Ślepska Suwałki przegrali w niedzielę 0:3 we własnej sali z SMS-em Spała

Ślepsk z SMS rywalizuje w półfinale I ligi. W sobotę odbył się pierwszy pojedynek tych ekip w Suwałkach. Po zaciętym boju i pięciosetowym spotkaniu górą byli młodzi zawodnicy ze Spały.

- O naszej przegranej zadecydowała większa ilość błędów własnych, szczególnie w trzecim i piątym secie - mówili po meczu zawodnicy Ślepska.

W niedzielę pojedynek trwał tylko trzy sety. Wszystkie padły łupem siatkarzy SMS-u, którzy są teraz w komfortowej sytuacji. Ekipa ze Spały prowadzi bowiem 2:0, a rywalizacja trwa do trzech wygranych spotkań. Kolejny pojedynek w piątek w Spale.

Ślepsk Suwałki - SMS Spała 0:3

Sety: 23:25, 19:25, 23:25.

Ślepsk: Winnik, Gonciarz, Hunek, Rudzewicz, Skrzypkowski, Urbanowicz, Andrzejewski (libero) oraz Zapłacki, Wasilewski, Szczytkow, Lewiński.